Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Budowy ds. jakości ds. Fit out

Cavatina GW Sp. z o.o.

  • Wielicka 28/b, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Wielicka 28/b

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie prac związanych z usuwaniem usterek na powierzchniach najmu

  • wsparcie i bezpośrednia współpraca z Kierownikiem Działu oraz Zespołem

  • kontrola jakości wykonywanych prac Fit out w oparciu o wytyczne oraz warunki techniczne

  • kontrola terminowości prac, przewidywanie zagrożeń

  • udział w procedurach odbiorowych wykonanych prac

  • zarządzanie obiegiem dokumentów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (budowlane, sanitarne, elektryczne, architektoniczne)

  • dobra znajomość obowiązujących przepisów prawa oraz warunków technicznych

  • mile widziane doświadczenie w zakresie kontraktowania prac, likwidacji usterek

  • umiejętności negocjacyjne

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • znajomość specyfiki robót budowlanych i instalacyjnych

  • samodzielność, odpowiedzialność, zdecydowanie i efektywność w działaniu

  • czynne prawo jazdy kat. B -gotowość do krótkich wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • pracę stacjonarną w biurze

  • ciekawą pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm sektora budownictwa biurowego

  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego

  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy

  • wsparcie ze strony pozostałych współpracowników

  • karta Multisport dla pracownika i jego rodziny

  • pakiet medyczny dla pracownika i jego rodziny

  • udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą

  • darmowa nauka języków

  • atrakcyjne i komfortowe biura

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

CAVATINA HOLDING S.A. to spółka o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w branży nieruchomości. Właściciel kompleksu biurowców klasy A w Krakowie - Business Equal Park oraz Tischnera Office, a także Carbon Tower we Wrocławiu i Chmielna 89 w Warszawie. Dołącz do pracowników Grupy Kapitałowej CAVATINA HOLDING S.A, lidera rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy