Kandydacie, Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Skanska S.A. z siedzibą w Warszawie przy Al. Solidarności 173. Twoje dane osobowe, o których podanie prosimy Cię w treści ogłoszenia, będą przetwarzane wyłącznie w celach weryfikacyjnych niezbędnych do wyłonienia kandydata do zawarcia umowy. Jeżeli zdecydujesz się przekazać nam dodatkowe informacje o sobie, dane te będą przetwarzane na podstawie odrębnej, wyrażonej przez Ciebie zgody, która powinna brzmieć następująco: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym przez Skanska S.A., " Jeżeli zapomnisz jej wyrazić w swoim CV lub liście motywacyjnym, poprosimy Cię o jej uzupełnienie na rozmowie kwalifikacyjnej lub o dostarczenie nowych dokumentów aplikacyjnych niezawierających dodatkowych informacji. Twoje dane będziemy przetwarzać wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji: 1. na niniejsze stanowisko, lecz nie dłużej niż przez trzy miesiące po wyborze pierwszego kandydata, na wypadek, gdybyśmy musieli powtórzyć rekrutację; 2. na inne, podobne stanowiska w Skanska przez okres 1 roku, jeżeli wyrazisz nam zgodę na umieszczenie Twoich danych w naszej bazie kandydatów do pracy: "Chcę, aby Skanska S.A., umieściła moje zgłoszenie w bazie kandydatów do pracy. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla celów przyszłych rekrutacji w Skanska S.A., 3. W związku z procesem rekrutacyjnym Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione do innych jednostek biznesowych tj.: Skanska a.s. z siedzibą w Pradze, Skanska SK a.s. z siedzibą w Bratysławie, Skanska Romania z siedzibą w Bukareszcie. W każdej chwili możesz cofnąć wyrażone zgody, wysyłając e-mail na adres: [email protected] Masz również prawo do dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz przeniesienia. Pełną informację o wszystkich przysługujących Ci prawach uzyskasz na https://www.skanska.pl/o-skanska/kariera/ochronadanychwrekrutacji/skanska-sa/obowiazek-informacyjny-wobec-pracownikow-zatrudnionych-na-umowe-o-prace/.

Inżynier Budowy ds. kontraktacji / specjalność budowlana

Skanska S.A.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ważna jeszcze miesiąc
    do: 12 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • udział w procesie oferowania i budżetowania projektu

  • udział w wyborze kontrahentów (sporządzanie zapytań ofertowych, zestawień ofert i weryfikacja ofert)

  • przygotowywanie i rozliczanie umów z kontrahentami

  • wprowadzanie danych do systemu budżetowo - kontrolingowego

  • prowadzenie dokumentacji budowy (korespondencja, akceptacje materiałowe, protokoły z narad projektowych, archiwizacja dokumentacji, itp.)

  • przygotowywanie bilansów robót dodatkowych, zamiennych i przygotowywanie roszczeń kontraktowych we współpracy z KP i KB

  • aktualizowanie bazy cen jednostkowych

  • ścisła współpraca z Kierownikiem Projektu, zespołem realizacyjnym i ofertowym

  • współpraca i utrzymywaniea relacji z klientem, podwykonawcami, dostawcami i innymi partnerami biznesowymi

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie wyższe budowlane (specjalność budowlana)

  • masz min. 2-letnie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w budownictwie kubaturowym

  • znasz prawo budowlane i ustawę o zamówieniach publicznych

  • cechujesz się umiejętnością analitycznego myślenia

  • jesteś osobą zaangażowaną, nastawioną na realizację celów

  • jesteś osobą komunikatywną, otwartą i zorganizowaną

  • bardzo dobrze znasz pakiet MS Office

  • posiadasz prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • doświadczenie niezbędne do zdobycia uprawnień budowlanych

  • pracę przy dużych projektach z użyciem nowoczesnej technologii

  • możliwość rozszerzenia doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • umowę o pracę, rozliczanie nadgodzin, system premiowy

  • szeroką ofertę benefitów (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, wczasy pod gruszą, odzież robocza, dofinansowanie do zajęć sportowych, PPK, ZFŚS, różnorodne szkolenia)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Spółka budowlana Skanska S.A. koncentruje swoją działalność wokół siedmiu głównych miast Polski: Warszawy, Łodzi, Poznania, Gdańska, Krakowa, Wrocławia i Katowic. Jesteśmy generalnym wykonawcą inwestycji biurowych, mieszkaniowych, a także z zakresu inżynierii lądowej. Nieustannie poszukujemy nowatorskich rozwiązań technologicznych, które pozwalają nam działać zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Dbamy nie tylko o środowisko naturalne, ale i o najwyższy komfort i bezpieczeństwo pracy. Jesteśmy jednym ze współzałożycieli i członków „Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie".

Przewiń do profilu firmy