Oferta pracy

Inżynier Budowy ds. Kontraktowania

RPO Partners Sp. z o.o.O firmie

13 000‐16 000 zł brutto / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego klienta – prężnie rozwijającej się firmy deweloperskiej, prowadzącej inwestycje w wielu lokalizacjach w Polsce – poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem i budżetem
  • Kontraktowanie poszczególnych prac budowlanych, poszukiwanie potencjalnych wykonawców, negocjowanie cen i warunków umowy z wykonawcami
  • Prowadzenie dokumentacji formalno-prawnej budowy
  • Uzyskiwanie i przygotowanie dokumentacji niezbędnej do złożenia wniosku o Pozwolenie na Użytkowanie oraz gromadzenie dokumentacji dla Zarządcy w związku z przekazaniem zakończonej inwestycji
  • Raportowanie przebiegu procesu budowlanego do zarządu spółki

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu budowlanym
  • Doświadczenie w kontraktowaniu inwestycji mieszkaniowych
  • Praktyczna znajomość prawa budowlanego
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Kreatywność, determinacja w dążeniu do celu, umiejętność organizacji i realizacji zadań w określonym czasie
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów oraz niezbędne narzędzia pracy
  • W zależności od preferencji umowa o pracę lub umowa B2B
  • Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy