Oferta pracy

Inżynier budowy ds. kontroli jakości

RPO Partners Sp. z o.o.O firmie

9 00012 000 brutto / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego klienta – prężnie rozwijającej się firmy deweloperskiej, prowadzącej inwestycje w wielu lokalizacjach w Polsce – poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Numer ref.: Miejsce pracy: Wrocław

Główne zadania:

  • Cykliczne wizyty na każdej z prowadzonych inwestycji i sprawdzanie jakości wykonywanych robót oraz wykorzystanych materiałów budowlanych;
  • Sprawdzanie i odbiór robót budowlanych przed ich ostatecznym odbiorem przez PINBu;
  • Analiza i rozpatrywanie zasadności usterek zgłaszanych przez klientów;
  • Potwierdzanie faktycznie wykonanych robót oraz usunięcia wad;
  • Cykliczne raportowanie do zarządu spółki.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane;
  • Doświadczenie zawodowe – min. 3 lata na podobnym stanowisku;
  • Samodzielność, zaangażowanie, umiejętność rozwiązywania problemów branżowych związanych z realizacją robót;
  • Bardzo dobra znajomość przepisów Prawa Budowlanego;
  • Umiejętność obsługi komputera (edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny);
  • Samodzielność, zaangażowanie, komunikatywność.

Oferta:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (do wyboru B2B lub umowa o pracę), pakiet benefitów oraz niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji.

Ogłoszenie archiwalne