Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy ds. kosztorysowania i harmonogramowania

AM MAX sp. z o.o.O firmie

6 0009 000 brutto / mies.
  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

Zajmująca się pracami ogólnobudowlanymi firma zaprasza do współpracy inżynierów budowlanych

Wymagania:

  • Przygotowanie przedmiarów i sporządzanie obmiarów.
  • Robienie kosztorysów
  • Prowadzenie harmonogramów i protokołów i dokumentacji technicznej
  • Nadzór projektów
  • Kontakt z budowlańcami, podwykonawcami

Obowiązki:

  • Skończone studia w zakresie budownictwa, studia inżynierskie lub magisterskie
  • Znajomość AutoCAD,
  • Wysokie osobiste zaangażowanie, zdolność do pracy pod presją, gotowość do współpracy, umiejętności negocjacyjne i asertywność,
  • Silna umiejętność komunikowania się i pracy w zespole,
  • Znajomość języka technicznego,
  • Znajomość programu do kosztorysowania Norma,
  • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny).

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 4500-7000 netto/miesięcznie
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Praca pn. - sob.
  • Możliwe szkolenia budowlane

Ogłoszenie archiwalne