Logo Pracuj.pl

Inżynier budowy ds. mechanicznych

Grupa Kapitałowa Polimex MostostalO firmie

  • Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad terminowością i jakością wykonywanych prac,
  • analizę i weryfikację dokumentacji technicznej,
  • planowanie i koordynowanie robót budowlanych,
  • raportowanie prowadzonych prac,
  • opracowywanie przedmiotów robót,
  • współpracę ze specjalistami przy wycenie prac.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego (kierunek budownictwo lub pokrewne),
  • mile widziana znajomość branży energetycznej i przemysłowej,
  • obsługi programów Word, Excel, Access, MS Project, AutoCAD,
  • prawa jazdy kat. B,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane

  • uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • przyjazną atmosferę w młodym, ambitnym zespole,
  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
  • pakiet benefitów (m.in. opieka zdrowotna, ubezpieczenia na życie).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników

Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal

Polimex Energetyka Sp. z o.o. – jedna ze Spółek Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, oferująca usługi w zakresie: budowy obiektów energetycznych „pod klucz”, usług projektowych, remontów i modernizacji, serwisu przemysłowego, ochrony środowiska, produkcji transformatorów, diagnostyki i badań technicznych, montażu kotłów energetycznych, montażu turbozespołów, specjalistycznych robót montażowych konstrukcji stalowych, dostaw konstrukcji stalowych, kotłów.

DOŁĄCZ DO NAS – BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ NA ŚWIATOWYM POZIOMIE

Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal składa się ze spółek prawa handlowego zależnych i stowarzyszonych o profilach: produkcyjnym, handlowym i usługowym w sektorze energetycznym, nafta, chemia i gaz, budownictwo przemysłowe i produkcja.

W skład Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal wchodzi spółka Polimex Mostostal S.A. jako podmiot dominujący oraz spółki Polimex Energetyka Sp. z o.o., Naftoremont-Naftobudowa Sp. z o.o., Polimex Budownictwo Sp. z o.o. Sp.k., Mostostal Siedlce Sp. z o.o. Sp. k.

Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal jest synonimem polskiego budownictwa przyszłości na światowym poziomie.

Wykorzystując w pełni zasoby Spółek, czyli dobrze wykwalifikowaną kadrę, unikalne doświadczenie w realizacji inwestycji w formule EPC, liczne referencje i wysoki potencjał produkcyjny, Grupa Kapitałowa realizuje ambitne inwestycje budowlane w Polsce i zagranicą.

Inżynier budowy ds. mechanicznych, Gliwice