Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Budowy ds. Ofertowania (budowa kolejowa)

Budimex SA

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Do Twoich zadań należeć będzie:

  • analiza dokumentacji i wymagań technicznych związanych z procedurą przygotowania oferty w budownictwie infrastrukturalnym

  • wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców branżowych,

  • analiza ofert dostawców i komunikacja z dostawcami w zakresie ustaleń ofertowych,

  • udział w negocjacjach techniczno-handlowych,

  • koordynowanie procesu zmierzającego do zawarcia umów z kontrahentami,

  • tworzenie branżowej listy dostawców usług i materiałów.

Nasze wymagania

  • Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego budowlanego,

  • doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • dobrej znajomości obsługi MS Excel, MS Word,

  • umiejętności analitycznych,

  • umiejętności współpracy w zespole,

  • skrupulatności i dobrej organizacji pracy.

To oferujemy

  • Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,

  • opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe),

  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • dzień wolny w urodziny/imieniny

  • system premiowy

  • wymiany międzynarodowe

  • szkolenia dla pracowników

  • kursy językowe

  • wolontariat pracowniczy

Budimex SA

W związku z intensywnym rozwojem firmy, do zespołu budownictwa infrastrukturalnego poszukujemy osób na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy