Inżynier budowy ds. ofertowania

BERKER DOMINIS Sp. z o.o

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy budowlanej z ponad 25-letnią tradycją, specjalizującej się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych, magazynowych, handlowych oraz hal o różnym przeznaczeniu, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsca pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Analiza dokumentacji projektowej i wymagań technicznych związanych z przygotowaniem oferty,

  • Sporządzanie przedmiarów do wyceny na podstawie dokumentacji projektowej oraz analiza otrzymanych przedmiarów robót budowlanych,

  • Przygotowywanie ofert, kosztorysów (kalkulacja robót budowlanych, sporządzanie wycen w branży konstrukcyjno-budowlanej),

  • Udział w negocjacjach techniczno-handlowych,

  • Sporządzanie i wysyłanie zapytań ofertowych oraz analiza i weryfikacja spływających ofert.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe budowlane,

  • Znajomość przepisów prawa budowlanego i branży budowlanej,

  • Znajomość programów do projektowania,

  • Odpowiedzialność, terminowość, samodzielność,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Znajomość środowiska budowy.

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • Współpracę w formie b2b lub na podstawie umowy o pracę,

  • Okres szkoleniowo-wdrożeniowy,

  • Pracę w komfortowym biurze w zgranym zespole ludzi i życzliwej atmosferze,

  • Pracę przy realizacji ciekawych inwestycji,

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny (Ania)

Nie odbieram? Wyślij SMS o treści Inżynier ds. ofertowania – oddzwonię!

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 18 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 6 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 3 lat pomogliśmy 2158 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Nr wpisu do rejestru 13 471

Przewiń do profilu firmy