Ta oferta pracy jest nieaktualna od 292 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier budowy ds. ofertowania

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Specjalizujemy się w realizacji prac wykończeniowych powierzchni biurowych na zasadzie generalnego wykonawstwa. Prowadzimy prace w najbardziej prestiżowych obiektach, głównie na terenie Warszawy.

    W związku z rozwojem szukamy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Analiza dokumentacji przetargowej
    • Sporządzanie obmiarów prac
    • Analiza ofert dostawców i podwykonawców
    • Sporządzanie kompleksowych kosztorysów budowlanych
    • Sporządzanie harmonogramów budowy
    • Wsparcie w zakresie realizacji i nadzoru nad zamówieniami

    Wymagania:

    • Minimum 2 lata doświadczenia w kosztorysowaniu prac budowlanych lub instalacji sanitarnych
    • Dobra znajomość procesów budowlanych
    • Dobra znajomość środowiska CAD oraz oprogramowania MS Office
    • Prawo jazdy kat. B
    • Znajomość języka angielskiego
    • Znajomość programu MS Project będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Udział w tworzeniu prestiżowych powierzchni biurowych,
    • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Przyjazną atmosferę w zespole
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Trescon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Trescon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Zwycięzców 18. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.