Oferta pracy

Inżynier budowy ds. przetargów

UniKadr Biuro Doradztwa PersonalnegoO firmie

  • opolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 25 lat. Zajmujemy się rekrutacją i doborem personelu, wykonujemy badania zawodowo-kompetencyjne, szkolenia oraz doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie działającej firmy z branży budownictwa specjalistycznego będącej podwykonawcą przy realizacji wielu kluczowych inwestycji na terenie Skandynawii (budowa obiektów użyteczności publicznej takich jak: oczyszczalnie ścieków, szpitale, szkoły, elektrownie, budowa budynków kubaturowych, konstrukcje typu offshore, budowa mostów, tuneli, etc.), odpowiedniej osoby na stanowisko:

Inżynier budowy ds. przetargówNumer ref.: Polska, nr ref. IP/03/2021

Zakres obowiązków:

  • Analizowanie dokumentacji projektowej i zmian w dokumentacji podczas procesu przetargowego i wsparcie w trakcie realizacji
  • Wycena robót budowlanych w oparciu o rejestr nakładów pracy
  • Rozsyłanie zapytań ofertowych do dostawców i dobór parametrów kosztorysu
  • Gromadzenie danych dotyczących faktycznych nakładów poniesionych w trakcie realizacji inwestycji

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne; wyższe budowlane - pożądane
  • Min. 2-letnie doświadczenie w wykonawstwie przy konstrukcjach żelbetowych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność analizowania dokumentacji projektowej i sporządzania przedmiarów
  • Wiedza z zakresu sporządzania kosztorysów i wyceny robót budowlanych
  • Znajomość AutoCAD i MS Office
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka i rynku duńskiego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność przygotowania ofert - mile widziana
  • Skrupulatność i dokładność, zorientowanie na cel
  • Zmysł analityczny, umiejętności interpersonalne i zdolności negocjacyjne

Firma oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w spółce prawa duńskiego
  • Umowę o pracę (pełny etat)
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
  • Dużą samodzielność i niezależne stanowisko pozwalające na rozwój kompetencji
  • Pracę w Danii lub zdalną na terenie Polski

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. IP/03/2021wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez APLIKUJ

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)