Oferta pracy

Inżynier budowy ds. przygotowania produkcji

ROCON Sp. z o. o. O firmie

4 500‐5 500 zł brutto / mies.
  • Porcelitowa 13
    Tułowice (pow. opolski), opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ROCON Sp. z o. o.

Porcelitowa 13

Tułowice (pow. opolski)

Dynamicznie rozwijająca się firma w branży budownictwa drogowego poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres zadań:

  • Przygotowywanie ofert i dokumentacji przetargowej
  • Koordynacja zamówień i kontrola terminowości dostaw materiałów i sprzętu
  • Kontakt z dostawcami w zakresie negocjacji warunków cenowych, logistycznych, obsługi zamówień, zapytań ofertowych i prognoz zakupowych
  • Sporządzanie obmiarów robót, rozliczanie robót
  • Przygotowanie dokumentacji odbiorowej, współudział w procesie odbiorów
  • Dbałość o terminowość dostaw i dokumentację związaną z zakupami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, samodzielność, sumienność
  • Znajomość programów pakietu MS Office
  • Praktyczna umiejętność obsługi programów AutoCAD oraz Norma
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w budownictwie drogowym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie budowlanej,
  • Możliwość rozwoju
  • Umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań, umiejętności i zaangażowania
  • Możliwość zdobycia uprawnień budowlanych
  • Możliwość wieloletniej współpracy z wybranym kandydatem
  • Samochód, komputer, telefon służbowy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy