Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy ds. realizacji inwestycji

Dom Pełen Energii O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i kierowanie projektami związanymi z realizacją budowy domów jednorodzinnych;

  • Wybór Wykonawców;

  • Negocjowanie umów z Wykonawcami;

  • Koordynacja pracy Wykonawców;

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Wykonawców;

  • Utrzymywanie relacji z Wykonawcami;

  • Bieżąca analiza kosztów realizacji Inwestycji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • Komunikatywność;

  • Asertywność;

  • Skuteczność w realizacji celów, terminowość;

  • Umiejętność negocjacji;

  • Chęć rozwoju;

  • Kreatywny;

  • Chęć i umiejętność rozwiązywania problemów;

  • Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o B2B, bądź umowę o pracę;

  • Pełne wsparcie techniczne;

  • Pracę w firmie o znakomitej atmosferze;

  • Współpracę z ambitnym i zaangażowanym zespołem, który ceni najwyższe standardy pracy;

  • Możliwość realizacji ciekawych i pełnych wyzwań projektów.

Dom Pełen Energii

Dom Pełen Energii to bardzo dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się budową domów energooszczędnych. Z pasją tworzymy budynki, które spełniają nie tylko najnowsze standardy technologiczne, ale przede wszystkim spełniają marzenia naszych Klientów o własnym domu.

Przewiń do profilu firmy