Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy ds. robót sanitarnych

"PRO-KLIMA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i nadzór nad prowadzonymi robotami sił własnych i podwykonawców pod kątem jakościowym i terminowym oraz zgodności z dokumentacją, obowiązującymi WT oraz przepisami prawa w tym BHP,

  • Kontrola jakości i terminowości wykonywanych robót,

  • Udział w procesie budowalnym na inwestycjach mieszkaniowych i przemysłowych,

  • Nadzór nad robotami w zakresie instalacji wewnętrznych i zewnętrznych,

  • Współpraca z kierownikiem budowy i kadrą Generalnego Wykonawcy, nadzorem inwestorskim,

  • Docelowo samodzielne prowadzenie inwestycji od rozpoczęcia robót do podpisania Protokołu Odbioru Końcowego,

  • Kontrola budżetu inwestycji w korelacji z zebranymi ofertami i zbudowaną kalkulacją kosztów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe preferowany kierunek Inżynieria sanitarna lub pokrewny,

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku inżyniera robót sanitarnych lub projektanta,

  • Znajomość procesu budowlanego i następujących po sobie prac,

  • Umiejętność planowania i organizacji prac podległych brygad oraz zakontraktowanych podwykonawców,

  • Umiejętność prowadzenia nadzoru pod kątem zachowania jakości i terminowości robót,

  • Umiejętność prowadzenia gospodarki materiałowej na budowie oraz wykonywania zestawień materiałowych i ich zamówień,

  • Umiejętność właściwego prowadzenia dokumentacji budowy i zapewnienie jej obiegu,

  • Umiejętność weryfikacji dokumentacji projektowej,

  • Umiejętność sporządzania obmiarów i wycen,

  • Znajomość norm, warunków technicznych i przepisów BHP,

  • Uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z zapewnionym portfelem zamówień,

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji uczestnicząc w realizacjach, inwestycji mieszkaniowych i Przemysłowych w zakresie robót wewnętrznych i zewnętrznych,

  • Praca w młodym zespole gdzie dobra atmosfera stawiana jest na pierwszym miejscy.

Spółka Pro-Klima sp. o.o. jest firmą działającą nieprzerwanie od 1994 roku. Posada wieloletnie doświadczenie w zakresie kompleksowej realizację inwestycji począwszy od projektowania do wykonawstwa instalacji sanitarnych wewnętrznych i zewnętrznych. Pro-Klima sp. z o.o. portfel zamówień buduje głównie w oparciu o inwestycje z sektora przemysłowego jak i budownictwa ogólne w tym inwestycje mieszkaniowe. Firmę tworzy zespół doświadczonych inżynierów, monterów oraz pracowników administracyjnych, który w dobre atmosferze i w pełni zaangażowania z powodzeniem realizuje powierzone kontrakty. Mimo dużego potencjału naszą markę budujemy głównie w oparciu o realizacje na terenie Wrocławia i okolic.

Przewiń do profilu firmy