Logo Pracuj.pl

Inżynier Budowy ds. Sanitarnych

Gulermak Agir Sanayi Insaat Ve Taahhut A.S. Oddział w PolsceO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad realizacją robót polegajacych na przebudowach sieci sanitarnych, sieci gazowych oraz ciepłowniczych
  • Organizacja i koordynacja pracy zespołu podwykonawców we współpracy z Kierownikiem Działu Przezbrojeń / Kierownikiem Robót Sanitarnych
  • Pomoc w kontrolowaniu jakości robót zgodnie z dokumentacją projektową i specyfikacją techniczną
  • Przygotowywanie planów, raportów, specyfikacji i pism wewnętrznych
  • Pomoc w sprawdzaniu projektów wykonawczych, również we współpracy z Inżynierem Kontraktu
  • Przygotowanie przedmiarów oraz obmiarów robót,
  • Bieżąca współpraca ze wszystkimi departamentami (dział drogowy, dział mostowy, dział logistyki, rozliczeń) w celu prawidłowej realizacji projektu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o specjalności sanitarnej,
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku pracy,
  • Doświadczenie w pracy na projektach infrastrukturalnych, najlepiej drogowych, obejmujacych między innymi przebudowę sieci sanitranych,
  • Znajomość metod i technik budowlanych,
  • Ukierunkowanie na rozwój zawodowy,
  • Umiejętnosć konstruktywnego rozwiązywania problemów technicznych na budowie,
  • Umiejętność planowania Robót i ich reazlaicji zgodnie z Haromonogramem,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku przy ciekawym, unikalnym projekcie,
  • Opiekę medyczną po ukończeniu 1 roku współpracy,
  • Kartę Multisport,
  • Dodatkowe szkolenia,
  • Eventy okolicznościowe związane ze świętami polskimi i tureckimi.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • owoce
  • program rekomendacji pracowników

Inżynier Budowy ds. Sanitarnych, Kraków