Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier budowy ds. sanitarnych na rynek szwedzki

F.B.I. TASBUD S.A.O firmie

  • Szwecja

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • terminowa i jakościowa realizacja robót sanitarnych, zgodnie z dokumentacją techniczną (specyfikacją techniczną, projektem budowlanym), budżetem i harmonogramem,

  • analiza dokumentacji technicznej oraz poszukiwanie optymalnych rozwiązań z zakresu robót sanitarnych,

  • prowadzenie dokumentacji robót sanitarnych;

  • nadzorowanie pracowników własnych oraz robót podwykonawców pod względem zgodności z umową, harmonogramami, przepisami BHP i ppoż w zakresie robót sanitarnych,

  • kontrola robót podwykonawców w zakresie sanitarnym oraz ich rozliczanie,

  • składanie zamówień materiałowych na podstawie projektów i nadzór nad dostawcami materiałów sanitarnych;

  • zarządzanie podległymi pracownikami branży sanitarnej,

  • raportowanie postępów robót sanitarnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (min. inżynier),

  • znajomość języka angielskiego (minimum poziom B1 w mowie i piśmie),

  • mile widziana znajomość języka szwedzkiego,

  • gotowość do pracy w Szwecji,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel, MS Word),

  • dobra znajomość programu AutoCad,

  • umiejętność negocjowania,

  • umiejętność współpracy z ludźmi,

  • zaangażowanie, systematyczność, sumienność, punktualność, odpowiedzialność.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,

  • pracę przy realizacji ciekawych kontraktów zagranicznych,

  • możliwość rozwoju i zdobycia uprawnień budowlanych,

  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe oraz dodatkowe benefity,

  • pracę w dynamicznym i przyjaznym Zespole.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • niezbędne narzędzia do pracy