Oferta pracy

Inżynier Budowy ds. Sanitarnych

PROJEKTMANAGEMENT POLSKA SP. Z O.O.O firmie

PROJEKTMANAGEMENT POLSKA SP. Z O.O.

Świętego Mikołaja 7

Wrocław

Projektmanagement Polska jest zespołem zaangażowanym w realizację projektów przemysłowych, komercyjnych i mieszkaniowych. Długoletnie doświadczenie i fachowa wiedza naszego ukierunkowanego na klienta zespołu pozwala naszym klientom i naszej firmie czerpać korzyści ze współpracy. Dotrzymywanie terminów i najwyższą jakość naszych usług przy konkurencyjnych cenach pozwoliły nam z sukcesem zrealizować wiele projektów w Polsce.

OBOWIĄZKI:

  • bezpośredni nadzór nad przebiegiem realizacji robót budowlanych i instalacyjnych, a w szczególności zapewnienie wysokiej jakości wykonywanych prac oraz ich zgodności z harmonogramem i przewidzianym budżetem, szczególnie w zakresie prac branży sanitarnej;
  • przygotowywanie oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w zakresie przydzielonych prac na budowie;
  • uczestnictwo w cotygodniowych naradach na budowie według harmonogramu;
  • wsparcie i bezpośrednia współpraca z przełożonym, zespołem nadzorującym oraz innymi działami związanymi z realizacją budowy, współpraca z wykonawcami i podwykonawcami  w zakresie realizowanych robót;

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu budownictwa;
  • doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera budowy, szczególnie w zakresie budowy budynków biurowych, inwestycji mieszkaniowych;
  • biegła obsługa komputera, pakietu MS Office oraz AutoCAD;
  • znajomość obowiązującego prawa budowlanego;
  • wysoka organizacja pracy, dokładność, samodzielność i zaangażowanie podczas wykonywania obowiązków;

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;
  • pracę przy ciekawych i różnorodnych projektach w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • przyjazną atmosferę w otwartym i kreatywnym zespole.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy