Oferta pracy

Inżynier Budowy ds. Sanitarnych

HRK S.A.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kontrolowanie w porozumieniu z Kierownikiem Robót pracę podległych pracowników produkcyjnych i podwykonawców,

  • Udział w przygotowaniu zapytań ofertowych, ich wstępnej analizie w celu wyboru podwykonawców i poddostawców,

  • Kontrolowanie jakość wykonywanych robót i ich zgodność z projektem wykonawczym,

  • Współuczestnictwo w odbiorze końcowym realizowanego zadania,

  • Informowanie Kierownika Robót o stanie wykonywanych zadań oraz potrzeb związanych z ich realizacją.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenia wyższego na kierunki Inżynierii Środowiska lub pokrewnym (lub w trakcie studiów),

  • Gotowości do podróży delegacyjnych,

  • Mile widziana znajomość programów kalkulacyjnych lub projektowych,

  • Mile widziana znajomość języka obcego,

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na budowie.

Pracodawca oferuje

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącym jednym z liderów wśród Generalnych Wykonawców Instalacji Sanitarnych,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, a dodatkowo rozliczenia delegacji i dodatek za rozłąkę,

  • Pakiet benefitów.

HRK S.A.

Zespół HRK Real Estate & Construction specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, menedżerów oraz dyrektorów do firm z branży budownictwa i nieruchomości. Dzięki współpracy z czołowymi firmami sektora Real Estate & Construction naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment & Development Center), budowanie ścieżek kariery, a także usługi z zakresu employer brandingu oraz obsługi kadr i płac.

Przewiń do profilu firmy