Oferta pracy

Inżynier budowy ds. zakupów

PEIRA Sp. z o. o. sp.k

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ważna jeszcze 21 dni
    do: 23 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie rynku dostawców i podwykonawców

  • przygotowywanie zapytań ofertowych

  • Analiza i porównywanie ofert

  • Negocjacje z dostawcami oraz wykonawcami warunków współpracy

  • Dbałość o terminowe dostawy

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów zakupowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży budowlanej

  • Wykształcenie min. średnie techniczne

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego (warunek konieczny)

  • Umiejętność analitycznego myślenia i działania pod presją czasu

  • Znajomość MS Office (w szczególności Excela)

  • Dobra organizacja pracy

  • Samodzielność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Stabilną pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Warunki pracy sprzyjające osiąganiu samorealizacji zawodowej

  • Zróżnicowany zakres obowiązków

Jesteśmy deweloperem, który działa z sukcesem na rynku łódzkim od kilku lat.

Naszym priorytetem jest dalszy, dynamiczny rozwój. Każdą inwestycję planujemy starannie, koncentrując się na funkcjonalnym budownictwie odpowiadającym potrzebom polskich rodzin. Projektujemy zawsze z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie mieszkańców. Zapewniamy wysoki komfort w przystępnej cenie.

Przewiń do profilu firmy