Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy (dział przygotowania inwestycji)

Riser Sp. z o.o.O firmie

  • Jaworzno

    Jaworzno, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • miejsce pracy: Jaworzno

  • ścisła współpraca z Menedżerem działu technicznego

  • analiza dokumentacji projektowej

  • wykonywanie przedmiarów robót (na etapie przygotowań do inwestycji oraz jej realizacji)

  • współtworzenie harmonogramów inwestycji (administrowanie dokumentacją dot. budowy, w tym protokoły odbiorów, protokoły z narad itp.)

  • wsparcie nadzoru budowlanego w bieżących czynnościach administracyjnych

  • wykonywanie rysunków budowlanych

  • kontakt z przedstawicielami Inwestora, biurami konstrukcyjnymi, projektowymi

  • przygotowywanie obmiarów

  • udział w przygotowaniu dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

  • udział w odbiorach budowlanych

  • współpraca międzydziałowa

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu budowlanym (absolwenci, studenci trybu niestacjonarnego – minimum studiów II stopnia)

  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej, projektowej

  • mile widziane doświadczenie w wykonywaniu przedmiarów dla realizacji kubaturowych

  • bardzo dobra znajomość programów MS Office (w szczególności Excel) i AutoCad

  • zaangażowanie, dokładność, odpowiedzialność, komunikatywność

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • pracę w zgranym zespole, który chętnie dzieli się swoim doświadczeniem

  • możliwość rozwoju zawodowego (w tym możliwość odbycia praktyki zawodowej w celu zdobycia uprawnień budowlanych)

  • niezbędne narzędzia pracy

  • benefity tj. karta sportowa, grupowe ubezpieczenie na życie, uczestnictwo w PPK

  • imprezy integracyjne

Riser Sp. z o.o.

Jesteśmy generalnym wykonawcą inwestycji budowlanych. Od 15 lat prowadzimy realizacje z zakresu budownictwa kubaturowego i przemysłowego. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim profesjonalizm i najwyższa jakość świadczonych usług! Naszą fachowość fachowość i rzetelność potwierdzają liczne nagrody i certyfikaty.

www.riser.pl

Przewiń do profilu firmy