Ta oferta pracy jest nieaktualna od 45 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Budowy- Elektronik

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-02-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    To właśnie dzięki ludziom - naszym pracownikom - jesteśmy firmą liczącą się na rynku automatyki i informatyki przemysłowej w Polsce. Działamy z sukcesem od 1989 roku oferując kompleksową realizację zadań z dziedziny automatyzacji procesów, instalacji elektrycznych oraz autorskich systemów informatycznych.

    Nasza kadra stanowi połączenie wieloletniego doświadczenia zdobytego w pracy na rzecz wielu gałęzi przemysłu z entuzjazmem oraz świeżym spojrzeniem młodych inżynierów. Dokładamy wszelkich starań, aby atmosfera w firmie sprzyjała twórczej pracy i rozwojowi osobistemu.

    Więcej o nas znajdziesz na www.procomsystem.pl

    Aktualnie poszukujemy członka zespołu do pracy na stanowisku:

    Inżynier Budowy/Elektronik

    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • realizacja małoseryjnej produkcji urządzeń elektrycznych
    • prowadzenie prac realizowanych na budowie
    • uruchamianie systemów dostarczanych do klienta
    • koordynowanie prac podwykonawców
    • negocjacje z dostawcami i podwykonawcami
    • udział w rozwoju i modernizacji produktów
    • sporządzanie dokumentacji technicznej

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne (preferowana elektronika oraz kierunki pokrewne)
    • znajomość budowy urządzeń elektronicznych (układów analogowych oraz cyfrowych)
    • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
    • znajomość obsługi AUTOCAD lub pokrewnych narzędzi
    • uprawnienia SEP
    • dokładność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • otwartość na kilkutygodniowe delegacje zagraniczne (Ameryka Południowa, Europa)
    • zaangażowanie w wykonywane zadania
    • chęć uczenia się i rozwoju
    • dobra znajomość jęz. angielskiego
    • prawo jazdy kategorii B

    Ucieszymy się jeśli posiadasz umiejętność projektowania PCB oraz programowania w języku C.

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej firmie o wieloletnim doświadczeniu w branży technicznej
    • różnorodną i ciekawą pracę przy wdrażaniu innowacyjnych projektów
    • współpracę z profesjonalnym i kreatywnym zespołem
    • zatrudnienie na pełny etat i umowę o pracę
    • możliwość uzyskania dodatkowego wynagrodzenia w formie prowizji
    • benefitowy system kafeteryjny (w tym kartę Multisport i wiele innych)
    • prywatną opiekę medyczną
    • dofinansowanie nauki (studia, kursy, szkolenia, język angielski)
    • przyjazną atmosferę pracy

    Czekamy na Twoją aplikację.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, którzy zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie i szczegółach dalszego postępowania.

    Gwarantujemy pełną poufność nadesłanych zgłoszeń.