Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier budowy - elektryk

  • opolskie
  • Kierownik
  • 22.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Enprom Sp. z o.o.

    ENPROM Sp. z o.o. to prężna firma gwarantująca najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym.

     Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata/tów na stanowisko:

    Miejsce pracy: delegacje na terenie całego kraju

    Opis stanowiska:

    • udział przy prowadzeniu i realizacji budów z branży elektroenergetycznej WN i NN
    • udział w opracowywaniu harmonogramów prac prowadzonych budów
    • prowadzenie dokumentacji budowy
    • koordynowanie prac ekip montażowych
    • ścisła współpraca z kierownikiem budowy
    • realizacja zaleceń wpisanych do dziennika budowy

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe - elektryk/elektrotechnika
    • znajomość MS Office
    • gotowość do pracy w delegacji na terenie całego kraju
    • umiejętność szybkiego uczenia się
    • umiejętność pracy w zespole
    • komunikatywność
    • prawo jazdy kat. B
    • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • udział w ciekawych projektach
    • stabilne warunki zatrudnienia
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, sprzęt elektroniczny)
    • szeroki program benefitów

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.”

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.