Enprom Sp. z o.o.

Inżynier Budowy – elektryk z j. niemieckim

Enprom Sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ważna jeszcze 9 dni
    do: 14 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Udział przy prowadzeniu i realizacji budów z branży elektroenergetycznej WN i NN

  • Udział w opracowywaniu harmonogramów prac prowadzonych budów

  • Prowadzenie dokumentacji budowy

  • Koordynowanie pracy ekip montażowych

  • Ścisła współpraca z kierownikiem budowy

  • Realizacja zaleceń wpisanych do dziennika budowy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: elektryk / elektrotechnika

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego, mile widziane na podobnym stanowisku

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie całego kraju i za zagranicą – warunek konieczny

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B1/B2 – warunek konieczny

  • Dobra znajomość MS Project, MS Office, Auto CAD, Excel

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub inne formy współpracy

  • Szeroki pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć rekreacyjnych i sportowych, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Relacje biznesowe z dużymi i ciekawymi firmami na rynku polskim i zagranicznym

  • Praca od strony generalnego wykonawcy

  • Możliwość uczenia się, dzięki pracy z doświadczonymi ekspertami, którzy chętnie dzielą się wiedzą

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

ENPROM Sp. z o.o. to prężna firma gwarantująca najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

Cała Polska oraz delegacja na terytorium Niemiec