Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Budowy – Elektryk z j. niemieckim

Enprom Sp. z o.o.O firmie

  • opolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
ENPROM Sp. z o.o. to prężna firma gwarantująca najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku niemieckim, poszukujemy kandydatów/ kandydatek na stanowisko:
Inżynier Budowy – Elektryk
z j. niemieckim

Miejsce pracy: cała Polska oraz delegacja na terytorium Niemiec

Opis stanowiska:

  • Udział przy prowadzeniu i realizacji budów z branży elektroenergetycznej WN i NN
  • Udział w opracowywaniu harmonogramów prac prowadzonych budów
  • Prowadzenie dokumentacji budowy
  • Koordynowanie pracy ekip montażowych
  • Ścisła współpraca z kierownikiem budowy
  • Realizacja zaleceń wpisanych do dziennika budowy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: elektryk / elektrotechnika
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego, mile widziane na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie całego kraju i za zagranicą – warunek konieczny
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B1/B2 – warunek konieczny
  • Dobra znajomość MS Project, MS Office, Auto CAD, Excel
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub inne formy współpracy
  • Szeroki pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć rekreacyjnych i sportowych, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Relacje biznesowe z dużymi i ciekawymi firmami na rynku polskim i zagranicznym
  • Praca od strony generalnego wykonawcy
  • Możliwość uczenia się, dzięki pracy z doświadczonymi ekspertami, którzy chętnie dzielą się wiedzą

Benefity

  • Nasz zespół to grupa utalentowanych, profesjonalnych pasjonatów
  • Prywatna opieka medyczna
  • Multisport
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne