Logo Pracuj.pl

Inżynier Budowy – Farmy PV

NOMAD ELECTRIC Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie dla Kierownika Budowy w realizacji budów farm fotowoltaicznych
  • Przygotowanie startu inwestycji – sprawy formalne i BHP
  • Koordynacja odbioru materiałów
  • Sprawdzenie postępów prac w stosunku do harmonogramu
  • Weryfikacja jakości prac w stosunku do standardów specyfikacji technicznej
  • Realizacja odbiorów zakresu prac
  • Opracowanie dokumentacji powykonawczej, np. protokoły z pomiarów
  • Aktywna współpraca z innymi działami oraz przedstawicielami Inwestora na etapie realizacji
  • Raportowanie postępów prac, ryzyk

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne, preferowane kierunki Energetyka, Energetyka Odnawialna, Elektrotechnika, Automatyka, Budownictwo
  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na budowie
  • Dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w terenie na podległym obszarze
  • Dobra znajomość obsługi MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, laptop
  • Umowa o pracę lub b2b
  • Profesjonalny, energiczny, pomocny zespół
  • Stabilne zatrudnienie w najszybciej rozwijającej się firmie w branży PV
  • Możliwość udziału w ekspansji spółki na rynki zagraniczne
  • Pakiet medyczny i karta sportowa

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne

NOMAD ELECTRIC Sp. z o.o.

Nomad Electric należy do Grupy R. Power – lidera w segmencie energetyki odnawialnej z portfelem inwestycji ponad 6 GW w fotowoltaice wielkoskalowej. Specjalizujemy się w kompleksowym rozwoju wielkopowierzchniowych projektów elektrowni słonecznych: projektujemy, budujemy, zarządzamy ruchem i serwisujemy farmy PV.

Naszą misją jest rozwój odnawialnych źródeł energii, które przyczyniają się do ochrony środowiska i wspomagają ożywienie gospodarcze na wszystkich rynkach, na których jesteśmy obecni. Jesteśmy wiarygodną firmą, która opiera swoją ekspansję i wzrost wartości, na zasadach zrównoważonego rozwoju.

Inżynier Budowy – Farmy PV, dolnośląskie