Oferta pracy

Inżynier budowy (farmy PV)

PROJEKT-SOLARTECHNIK SPÓŁKA AKCYJNA

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i kontrola realizacji robót instalacyjnych i budowlanych

  • nadzór nad pracownikami, zgodnością, jakością i terminowością wykonania robót

  • kontrola i rozliczanie podwykonawców, odbiory wykonywanych robót

  • zapewnienie przestrzegania przepisów BHP

  • prowadzenie dokumentacji robót, bieżące raportowanie danych dotyczących realizacji

  • częste wyjazdy służbowe do miejsc realizowanych projektów - budujemy na terenie całej Polski

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (energetyka, elektroenergetyka, elektrotechnika)

  • min. roczne doświadczenie w pracy jako Inżynier budowy w branży elektrycznej

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

  • samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole

  • mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie realizacji PV

To oferujemy

  • stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie i perspektywicznej branży

  • elastyczny czas pracy

  • niezbędne narzędzia pracy - samochód służbowy, laptop, telefon

  • benefity - dofinansowanie do karty Multisport, prywatna opieka medyczna Medicover

  • możliwość zdobycia uprawnień budowlanych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy jedną z czołowych polskich spółek specjalizujących się w wielkopowierzchniowych instalacjach fotowoltaicznych. Doświadczenie zdobyliśmy na kilkunastu europejskich rynkach. Realizujemy projekty z zakresu energetyki przemysłowej i fotowoltaiki.

Profesjonalny zespół deweloperski, własne zaplecze budowlano – realizacyjne oraz biuro projektowe specjalizujące się w projektach PV, sprawia, że od lat skupiamy się na oferowaniu klientom autorskich rozwiązań i systemów montażowych, budowie własnych instalacji fotowoltaicznych oraz obrocie komponentami. Dzięki temu możemy efektywnie wspierać rozwój sektora fotowoltaiki w Polsce, a docelowo także na innych europejskich rynkach.

W 2021 roku otworzyliśmy nowy rozdział w historii naszej działalności, rozpoczynając współpracę z rodzinną firmą inwestycyjną TDJ i Grupą FAMUR, czołowym europejskim holdingiem technologicznym, inwestującym w zieloną energię.

Przewiń do profilu firmy