Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy - FIT-OUT

DEIGE sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie, nadzór i koordynacja nad pracami FIT-OUT na budowie,

  • Bezpośrednia współpraca z architektami oraz projektantami branżowymi,

  • Sporządzanie harmonogramów prac,

  • Przygotowywanie raportów,

  • Zarządzanie brygadami roboczymi oraz podwykonawcami,

  • Uczestniczenie w spotkaniach koordynacyjnych,

  • Kontrola terminowości i jakości wykonywanych prac,

  • Monitorowanie terminowości dostaw urządzeń i materiałów, odbieranie dostaw materiałowych,

  • Udział w odbiorach prac i nadzór nad realizacją uwag/zaleceń zawartych w protokołach odbiorowych,

  • Przegląd, kontrolna i ocena dokumentacji technicznej, nanoszenie zmian w projektach,

  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej / powykonawczej, podpisywanie protokołów,

  • Przygotowanie obmiarów do wycen, ofert,

  • Kontakt (wyszukiwanie) oraz negocjacje z podwykonawcami (budowlanymi i branżowymi);

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (inżynier budownictwa, architekt itp),

  • Doświadczenie w nadzorowaniu prac FIT-OUT na stanowisku inżyniera budowy,

  • Znajomość AutoCad, Microsoft Office,

  • Prawo jazdy kategorii B;

To oferujemy

  • Pracę na czas nieokreślony poprzedzoną okresem próbnym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Elastyczny, zadaniowy tryb pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Świadczenia dodatkowe (opieka medyczna)

  • Możliwość rozwoju zawodowego

O nas

DEIGE świadczy kompleksowe usługi fit-out od wstępnej konsultacji, spaceplanningu i projektowania do finalnej realizacji oraz wyposażenia powierzchni biurowej.