Oferta pracy

Inżynier budowy - Fotowoltaika

R.Power Sp. z o.o.O firmie

4 000‐5 000 zł brutto / mies.
  • opolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

R.Power jest liderem sektora fotowoltaicznego w Polsce z 20% udziałem w rynku – jedna na pięć instalacji elektrowni słonecznych oddanych do użytku w Polsce była rozwijana przez R.Power. Obecnie R.Power posiada portfel elektrowni fotowoltaicznych o mocy 800 MWp w fazie rozwoju na terenie całej Polski, stale poszerzając bazę projektów. R.Power działa w całym łańcuchu wartości rynku fotowoltaicznego, w tym w projektach, inwestycjach, doradztwie inżynieryjnym, budownictwie (EPC) i świadczeniu usług obsługi (O&M) istniejących elektrowni fotowoltaicznych.

Miejsce pracy: Warszawa (biuro) / Cała Polska (delegacja na budowach)

Do rekrutacji zapraszamy przede wszystkim osoby z ugruntowaną wiedzą oraz doświadczeniem w branży odnawialnych źródeł energii. Doceniamy specjalistów/-tki z branży i oferujemy wysokie wynagrodzenie za zaangażowanie, kwalifikacje oraz osiągane wyniki. Jeśli zatem jesteś specjalistą/-ką w tym zakresie – zapraszamy do aplikowania.

Opis stanowiska:

  • Wsparcie i bezpośrednia współpraca z Inspektorem Nadzoru i Project Managerem,
  • Udział w zapewnieniu prawidłowego przebiegu procesu realizacji projektów,
  • Inspekcje placów budowy na terenie całego kraju,
  • Koordynowanie komunikacji oraz sprawdzanie firm wykonawczych,
  • Monitorowanie realizacji projektu na podstawie harmonogramu i raportowanie progresu,
  • Kontakty i współpraca z zespołem projektowym i pozostałymi działami w Firmie,
  • Udział w opracowaniu dokumentacji oraz potrzebnych analiz.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (kierunki techniczne, branżowe – elektrotechnika i poboczne, budownictwo i poboczne, itp.) – mile widziane ambicje magistra, uprawnień budowlanych,
  • Pełna samodzielność i odpowiedzialność inżynierska,
  • Gotowość do pracy w delegacji poza miejscem zamieszkania,
  • Dobra organizacja pracy (umiejętność planowania, koordynacja działań, umiejętność ustalania priorytetów, terminowość, dokładność, skrupulatność),
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Biegła znajomość obsługi MS Office,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Mile widziana znajomość specyfiki branży fotowoltaicznej,
  • Mile widziana praktyczna znajomość AutoCAD.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę / kontraktu B2B,
  • pracę dla czołowej firmy w branży energetyki słonecznej,
  • pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych,
  • pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju osobistego,
  • wynagrodzenie 4 000–5 000 zł brutto w zależności od doświadczenia i umiejętności,
  • niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon oraz samochód).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy