Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

Hydrobudowa Gdańsk sp. z o.o.O firmie

Hydrobudowa Gdańsk sp. z o.o.

Marynarki Polskiej 163

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Nadzoru Budowy w zakresie kontroli stopnia zaawansowania prac, przyjętymi założeniami projektowymi oraz standardami jakościowymi

  • nadzór i koordynacja prac pomiędzy wykonawcami

  • przygotowanie zapytań ofertowych dla podwykonawców, weryfikacja ofert pod kątem zgodności z projektem, negocjacje z potencjalnymi Wykonawcami

  • egzekwowanie prawidłowości i terminowości wykonywanych robót

  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP, dokumentacją techniczną

  • wsparcie i bezpośrednia współpraca z Kierownikiem Projektu i Kierownikiem Budowy/Robót

  • opracowanie dokumentacji powykonawczej budowy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (budownictwo)

  • min. roczne doświadczenie w pracy na stanowisku Inżyniera Budowy

  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

  • dobra znajomość programu AutoCad oraz pakietu MS Office

  • umiejętność analizy problemów technicznych

  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub w formie B2B

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach doskonalących kompetencje zawodowe

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie