Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

EKOINBUD RENOWACJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Geodetów 29, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

EKOINBUD RENOWACJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Geodetów 29

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna głównie za realizację prac budowlanych zgodnie z harmonogramem i pod nadzorem Kierownika Budowy, koordynowanie działań pracowników i podwykonawców, sporządzanie wniosków materiałowych, kontakt z dostawcami, sporządzanie dokumentacji powykonawczej inwestycji budowlanej.

Nasze wymagania

  • skończyłeś/-aś studia i uzyskałeś/-aś tytuł inżyniera w specjalności budownictwo lub jesteś na „ostatniej prostej”

  • masz doświadczenie w pracy nad sporządzaniem dokumentacji budowlanej

  • posiadasz umiejętności czytania rysunków technicznych

  • wiążesz swoją przyszłość z pracą w branży budowlanej

  • znasz i posługiwałeś/-aś się programami inżynierskimi: CAD, NORMA PRO i/lub NORMA EXPERT

  • potrafisz pracować w pakiecie MS Office, szczególnie w MS Excel

  • jesteś samodzielny/-a w pracy i skrupulatny/-a

  • chętnie sprawdzisz się w pracy zarówno w biurze, jak i na budowie

To oferujemy

  • pracę w firmie, która realizuje prace budowlane i renowacyjne o najwyższym stopniu trudności

  • możliwość rozwoju zawodowego, współpracę z doświadczoną kadrą całej Grupy EKOINBUD

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę lub innej, dostosowanej do potrzeb zakończenia edukacji

  • niezbędne narzędzia pracy

Grupa EKOINBUD z siedzibą w Gdańsku świadczy usługi budowlane w bardzo szerokim zakresie. Zajmujemy się konserwacją i renowacją zabytków, wznosimy nowe budynki i obiekty w technologiach tradycyjnych, jak i w nowoczesnych energooszczędnych. Jesteśmy właścicielem marki RENOWACJE i ECOLOGIQ.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o firmie na stronie: www.ecologiq.pl

Przewiń do profilu firmy