Oferta pracy

Inżynier Budowy

Dekpol BudownictwoO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, organizacja i nadzór nad realizacją robót ogólnobudowlanych,

  • kontrola pracy podległych brygad i podwykonawców,

  • zarządzanie materiałami i sprzętem w procesie budowy,

  • współpraca z dostawcami materiałów budowlanych,

  • kontrola oraz prowadzenie rozliczeń inwestycji,

  • współpraca z kierownikiem budowy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży budowlanej – budownictwo mieszkaniowe lub przy budowie hal przemysłowych (produkcyjnych, magazynowych) wraz z infrastrukturą zewnętrzną,

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie,

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami bez ograniczeń lub w trakcie stażu,

  • doświadczenie w branży budowlanej budownictwo mieszkaniowe,

  • doświadczenie w zarządzaniu podwykonawcami i pracownikami,

  • podstawowa znajomość MS Office (Excel, PowerPoint, Word), Autodesk AutoCAD,

  • prawo jazdy kat. B (możliwość delegacji krajowych).

Mile widziane

  • podstawowa znajomość MS Project.

To oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie u jednego z większych pracodawców w regionie,

  • stabilne zatrudnienie w dużej spółce akcyjnej, charakteryzującej się brakiem nadmiernych formalności z branży budowlanej,

  • atrakcyjne warunki finansowe, adekwatne do doświadczenia oraz system premiowy,

  • nastawienie na długofalową współpracę (po zakończeniu danego projektu oferujemy możliwość pracy na innej inwestycji),

  • rozwój zawodowy poprzez szkolenia, konferencje, kursy,

  • pracę w firmie, którą kreuje zespół ludzi z pasją,

  • niezbędne narzędzia pracy, tj. komputer, telefon,

  • elastyczność względem formy współpracy - w zależności od preferencji Kandydata (umowa o pracę lub współpraca B2B).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dekpol Budownictwo

Dekpol Budownictwo sp. z o.o. jako prężnie działająca firma na fundamentach 25-letniego doświadczenia na rynku nie ustaje w rozwoju swoich struktur. Fundamentem naszych sukcesów jest potencjał zasobów ludzkich.

Przewiń do profilu firmy