Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

ALTER INVESTMENT S.A.O firmie

ALTER INVESTMENT S.A.

Podwale Grodzkie 5

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie i bezpośrednia współpraca z Kierownikiem Kontraktu / Kierownikiem Budowy;

  • realizacja i kontrolowanie harmonogramu projektu;

  • współpraca w procesie rozliczeń z wykonawcami i rozliczenia inwestycji;

  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej;

  • przygotowywanie przedmiarów na podstawie dokumentacji technicznej i projektowej;

  • przygotowywanie harmonogramu inwestycji;

  • prowadzenie spraw formalno-prawnych związanych z realizacją – biuro budowy;

  • aktywne uczestnictwo w zakupach usług i dostaw;

  • analiza ofert przedkładanych przez podwykonawców i dostawców;

  • przeprowadzanie odbiorów technicznych w sposób przewidziany procedurami jakościowymi.

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • wykształcenie techniczne o profilu budowlanym;

  • znajomości rynku branży budowlanej;

  • zaangażowanie, samodzielność i dyspozycyjność;

  • nastawienie na osiąganie celów;

  • dobra organizacja pracy;

  • umiejętności sprawnej obsługi i wykorzystania programów AutoCad oraz MS Office;

  • wysoka kultura osobista;

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji;

  • udział w ciekawych projektach podnoszących kwalifikacje zawodowe;

  • stanowisko z możliwością wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw;

  • pracę w zgranym i profesjonalnym zespole wywodzącym się z prestiżowych organizacji;

  • bardzo dobrą atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Alter Investment S.A. to spółka akcyjna aktywnie działająca na rynku nieruchomości. Deweloper rozwija swoją działalność na terenie całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem rynku trójmiejskiego, skąd wywodzi się marka. Drugą dziedziną w której specjalizuje się Alter Investment to fliiping tzn. zakup mieszkań, kamienic na rynku wtórnym następnie renowacja i sprzedaż.

Spółka działa na rynku mieszkaniowym i aktywnie dąży do zagospodarowania sektora nieruchomości inwestycyjnych jak i mieszkaniowych gotowych pod klucz. Firma wraz ze spółkami z grupy oraz sprawdzonymi partnerami działa kompleksowo, przeprowadzając całościowy proces deweloperski – od pozyskania gruntów w atrakcyjnych lokalizacjach, poprzez prace projektowe i organizację całego przedsięwzięcia, budowę, kończąc na sprzedaży lokali oraz zarządzaniu obiektem.

Przewiń do profilu firmy