Logo Pracuj.pl

Inżynier Budowy

Budner Inwestycje sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Kierownika Budowy i Kierownika Projektu w realizacji procesu budowlanego, w tym m.in:
  • prowadzenie dokumentacji budowy, w tym dokumentacji pomocniczej (karty materiałowe), dokumentacji odbiorowej i powykonawczej
  • nadzorowanie jakości, terminowości realizowanych prac oraz ich zgodności z dokumentacją techniczną i wytycznymi umownymi
  • nadzór bezpośredni nad pracą firm Generalnego Wykonawcy i podwykonawczych,
  • koordynowanie harmonogramów prac firm podwykonawczych z harmonogramem generalnym
  • sporządzanie obmiarów i przedmiarów robót budowlanych
  • sporządzanie zapytań ofertowych, pozyskiwanie ofert firm wykonawczych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunku budownictwo
  • minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku inżyniera budowy/majstra budowy
  • znajomość procesu budowlanego, od wykopów po przekazanie obiektu do użytkowania
  • mile widziane doświadczenie w realizacji budynków mieszkalnych wielorodzinnych
  • dobre umiejętności organizacyjne, planistyczne, interpersonalne
  • dobra obsługa komputera, w tym pakietu MS Office

To oferujemy

  • pracę na terenie Trójmiasta przy ciekawych projektach kubaturowych, w dynamicznie rozwijającej się firmie o profilu deweloperskim
  • możliwość zdobycia doświadczenia i udokumentowania praktyki zawodowej niezbędnej do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • bogaty pakiet medyczny
  • dopłatę do karty Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna

Budner Inwestycje sp. z o.o.

Firma deweloperska, prowadząca inwestycje mieszkaniowe w Trójmieście i inwestycje komercyjne w całej Polsce,

w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Dodatkowe informacje

Osoby aplikujące prosimy o podanie przedziału oczekiwanego wynagrodzenia.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi Kandydatami.

Inżynier Budowy, Gdańsk