Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

Budner Inwestycje sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Kierownika Budowy i Kierownika Projektu w realizacji procesu budowlanego, w tym m.in:

  • prowadzenie dokumentacji budowy, w tym dokumentacji pomocniczej (karty materiałowe), dokumentacji odbiorowej i powykonawczej

  • nadzorowanie jakości, terminowości realizowanych prac oraz ich zgodności z dokumentacją techniczną i wytycznymi umownymi

  • nadzór bezpośredni nad pracą firm Generalnego Wykonawcy i podwykonawczych,

  • koordynowanie harmonogramów prac firm podwykonawczych z harmonogramem generalnym

  • sporządzanie obmiarów i przedmiarów robót budowlanych

  • sporządzanie zapytań ofertowych, pozyskiwanie ofert firm wykonawczych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunku budownictwo

  • minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku inżyniera budowy/majstra budowy

  • znajomość procesu budowlanego, od wykopów po przekazanie obiektu do użytkowania

  • mile widziane doświadczenie w realizacji budynków mieszkalnych wielorodzinnych

  • dobre umiejętności organizacyjne, planistyczne, interpersonalne

  • dobra obsługa komputera, w tym pakietu MS Office

To oferujemy

  • pracę na terenie Trójmiasta przy ciekawych projektach kubaturowych, w dynamicznie rozwijającej się firmie o profilu deweloperskim

  • możliwość zdobycia doświadczenia i udokumentowania praktyki zawodowej niezbędnej do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie

  • niezbędne narzędzia pracy

  • bogaty pakiet medyczny

  • dopłatę do karty Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Budner Inwestycje sp. z o.o.

Firma deweloperska, prowadząca inwestycje mieszkaniowe w Trójmieście i inwestycje komercyjne w całej Polsce,

w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Osoby aplikujące prosimy o podanie przedziału oczekiwanego wynagrodzenia.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi Kandydatami.