Poprzez kliknięcie w przycisk aplikowania wyrażasz zgodę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE "GRANIT" sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ważna jeszcze 24 dni
    do: 10 lis 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z inwestorem, podwykonawcami, projektantami, inżynierami i zespołem pracowników

  • przygotowywanie procesów technologicznych

  • nadzór nad zgodnością wykonawstwa z dokumentacją i kosztorysem, prowadzenie harmonogramów i monitorowanie terminowości dostaw i wykonywanych prac

  • nadzór nad pracami podwykonawców

  • monitorowanie jakości wykonywanych prac i rozwiązywanie problemów technicznych

  • prowadzenie dokumentacji budowy oraz udział w procesie rozliczania robót i przygotowania dokumentacji odbioru

  • inwentaryzacja sprzętu i urządzeń

  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP

Nasze wymagania

  • wymagamy wykształcenia wyższego, co najmniej I stopnia, na kierunku Budownictwo

  • nie wymagamy doświadczenia – możesz zdobyć je w naszym gronie

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • współpracę opartą na zasadach B2B

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym

  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego poprzez udział w ciekawych projektach na terenie Trójmiasta

  • możliwość awansu zawodowego w strukturach firmy

  • przyjazną atmosferę pracy

  • wsparcie doświadczonego zespołu

  • nowoczesne narzędzia pracy

Jesteśmy firmą rodzinną z ponad 26-letnim stażem na rynku budowlanym. Nasz sukces to wynik doświadczenia i dążenia zespołu do najwyższych standardów na polskim rynku nieruchomości. Wiele lat w branży oraz pomyślnie zrealizowane inwestycje świadczą o zaufaniu, którym obdarzyli nas Klienci.

Nasze przedsiębiorstwo budowlane specjalizuje się w kompleksowej realizacji obiektów mieszkalnych, przemysłowych oraz biurowych w stanie surowym. Dysponujemy własną, wykwalifikowaną kadrą inżynierską oraz doświadczonymi, profesjonalnymi ekipami budowlanymi. Budujemy terminowo oraz rzetelnie, zachowując przy tym najwyższą jakość – korzystamy wyłącznie z materiałów od najlepszych producentów.

Dobra jakość i solidność towarzyszą naszym inwestycjom od samego początku, co sprawia, że nasi Klienci bardzo wysoko oceniają poziom wykończonych budynków. Nieustanny rozwój oraz dbanie o szczegóły i najwyższą klasę materiałów są gwarancją trwałości i doskonałego wykonania każdej inwestycji.

Mierzymy wysoko. Jedną z naszych flagowych realizacji jest niekwestionowana królowa wśród biurowców północnej Polski – wieżowiec Olivia Star mierzący ponad 180 m. Za jego budowę przyznano nam I miejsce w konkursie „Buduj bezpiecznie”, co potwierdziło naszą silną pozycję w branży i wysokie standardy pracy.

Znaleźliśmy się w rankingu 100 największych firm budowlanych w Polsce. Wielokrotnie zostaliśmy wyróżnieni nagrodą Gazele Biznesu. Otrzymanie tego tytułu potwierdza, że odznaczamy się dobrą kondycją finansową, uczciwością, solidnością oraz wiarygodnością wśród Kontrahentów i Klientów.

Jesteśmy dumni, że możemy tak intensywnie uczestniczyć w projektach budowlanych zlokalizowanych zarówno w samym sercu Gdańska, jak i jego okolicach. To właśnie zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni przez naszych Kontrahentów oraz silna i stabilna pozycja marki Przedsiębiorstwa Budowlanego GRANIT wpływa na dużą ilość zleceń, które realizujemy na terenie Pomorza.

Przewiń do profilu firmy

Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Chcesz dołączyć do zespołu jednej z wiodących na Pomorzu firm budowlanych? Powyżej znajdziesz szczegóły naszej oferty. Brzmi interesująco? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do kontaktu z nami. Wyślij swoją aplikację poprzez przycisk aplikowania, a my wkrótce skontaktujemy się z Tobą, by porozmawiać o możliwej współpracy.