Oferta pracy

Inżynier Budowy

EPCM Executive Search

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Możesz dołączyć do wyjątkowej spółki z międzynarodowym kapitałem, która rozbudowuje tworzy właśnie lokalne struktury pod inwestycje przemysłowe. Spółka planuje intensywny rozwój w najbliższych latach. Poszukiwani są kandydaci na terenie całej Polski. Idealnie sprawdzą się osoby z doświadczeniem w realizacji obiektów przemysłowych u czołowych GW w Polsce.

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i koordynowanie robót budowlanych;

  • Kontrola oraz prowadzenie rozliczeń podwykonawców i dokumentacji budowy;

  • Zamawianie potrzebnych materiałów i sprzętu zgodnie z harmonogramem;

  • Współpraca z Kierownikiem Budowy oraz Kierownikiem Kontraktu;

  • Bezpośredni kontakt z Nadzorem Klienta;

  • Uczestniczenie w odbiorach z Inspektorami;

  • Realizacja procesu budowlanego zgodnie z przepisami BHP.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w branży budowlanej po stronie Generalnego Wykonawcy lub Podwykonawcy przy budowie hal przemysłowych (produkcyjnych, magazynowych) wraz z infrastrukturą zewnętrzną - mile widziane;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem.

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych;

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt w rozwijającej się organizacji;

  • Możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów, zapewniającego gwarancję zawodowego i osobistego rozwoju;

  • Możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o dużym potencjale;

  • Szkolenia w zakresie kompetencji technicznych i rozwoju osobistego;

  • Szkolenia językowe;

  • Komputer, telefon.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w obszarach Engineering, Property, Construction & Management. Specjalizujemy się w rekrutacji managerów i specjalistów z takich branż jak Nieruchomości, Budownictwo, Produkcja, Architektura & Konsulting.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.