Oferta pracy

Inżynier budowy

Moderna Holding Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór procesu realizacji robót budowlanych w oparciu o dokumentacje techniczną, wymagania kontraktu, oraz harmonogram

  • Kontrola podwykonawców w zakresie wykonywania prac zgodnie z dokumentacją techniczną

  • Koordynacja zamówień sprzętu, transportu, materiałów i usług niezbędnych do realizacji prac na budowie zgodnie z harmonogramem

  • Przeprowadzanie odbiorów w sposób zgodny z procedurami (przygotowywanie raportów i materiałów odbiorowych w szczególności poprzez przygotowanie obmiaru i rozliczeń wykonanych robót)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne- budowlane

  • Znajomość programów MS Office oraz AutoCad,

  • Samodzielność w podejmowanych decyzjach

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziane doświadczenie w branży deweloperskiej

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Pracę w miłej atmosferze w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku deweloperskim

  • Możliwość ubezpieczenia grupowego

  • Możliwość prywatnej opieki medycznej

  • Niezbędne, nowoczesne narzędzia usprawniające prace

  • Prace umożliwiającą rozwój i zdobycie nowych umiejętności

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Moderna Holding to spółka z 10-letnim doświadczeniem deweloperskim i budowlanym, tworząca ponadczasowe, luksusowe nieruchomości w segmencie budynków wielorodzinnych i biurowych w prestiżowych lokalizacjach w Trójmieście oraz w Warszawie. W portfolio Moderny znajdują się takie prestiżowe inwestycje jak Baltiq Plaza, Front Park, Oliwski Park i Oliwa 505, w Warszawie Złota Chmielna Apartments. W związku z dynamicznym rozwojem spółka aktualnie poszukuje osoby na stanowisko: Inżynier budowy

Przewiń do profilu firmy