Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

FUNDARTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z inwestorem, wykonawcami, projektantami, inżynierami i zespołem pracowników

  • Przygotowanie procesów technologicznych

  • Nadzór nad zgodnością wykonawstwa z dokumentacją i kosztorysem, prowadzenie harmonogramów i monitorowanie terminowości dostaw i wykonywanych prac

  • Nadzór nad pracami podwykonawców

  • Monitorowanie jakości wykonywanych prac i rozwiązywanie problemów technicznych

  • Prowadzenie dokumentacji budowy oraz udział w procesie rozliczania robót i przygotowania dokumentacji odbioru

  • Inwentaryzacja sprzętu i urządzeń

  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, co najmniej I stopnia, na kierunku Budownictwo

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Inżynier Budowy będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • Możliwość współpracy opartej na zasadach B2B lub zatrudnienie na umowę o pracę

  • Stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym

  • Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego poprzez udział w ciekawych projektach na terenie Gdańska i okolic

  • Możliwość awansu zawodowego w strukturach firmy

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Wsparcie doświadczonego zespołu

  • Niezbędne narzędzia pracy

Cenimy sobie połączenie profesjonalizmu z rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi. Jesteśmy przekonani że fundamentem każdego udanego projektu jest wiedza, doświadczenie i charyzma zespołu, który go realizuje.

JEŻELI PONIŻSZE PUNKTY TRAFNIE CIĘ CHARAKTERYZUJĄ PRACA Z NAMI MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ!

  • Wiesz, ze jesteś kompetentny

  • Twój potencjał jest jeszcze ciągle niewykorzystany

  • Chcesz się uczyć i rozwijać

  • Jesteś odpowiedzialny i uczciwy

  • Łatwo nawiązujesz i utrzymujesz relacje z ludźmi