Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier budowy

  • Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Hartuna Sp. z o. o. jest liderem w branży budowlanej. Profesjonalna firma z wieloletnią tradycją oraz doświadczeniem. Specjalizuje się w realizowaniu inwestycji dla inwestorów publicznych jak i prywatnych.

    Dzięki bogatemu doświadczeniu, profesjonalnemu podejściu oraz ekipie fachowców jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Na swoim koncie posiada wiele nagród, wyróżnień i certyfikatów, co podkreśla jedynie wysoką jakość oraz profesjonalizm.

    INŻYNIER BUDOWY
    Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe w zakresie budownictwa
    • mile widziane doświadczenie na danym stanowisku minimum 1 rok
    • umiejętność współpracy w zespole

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska
    • pracę w przyjaznym zespole
    • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia
    • niezbędne narzędzia pracy

    Zakres obowiązków:

    • praca pod nadzorem kierownika budowy
    • nadzór nad powierzonymi fragmentami budowy
    • organizacja pracy podwykonawców na budowie
    • wykonywanie obmiarów robót
    • inne obowiązki zlecone przez kierownika budowy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.