Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Budowy

  • Sopot, Gdynia, Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-04-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot

    Grupa TPS/Reapolis to zespół ekspertów, których pasją są nieruchomości. Istniejemy od 2005 roku. Jesteśmy jednym z najbardziej doświadczonych deweloperów w Polsce Północnej. Prężnie działamy na rynku nieruchomości mieszkaniowych - nasze projekty to m.in. osiedle Obotrycka, Argentum i Vialo. Kreujemy wyjątkowe projekty mieszkaniowe w unikalnych lokalizacjach.

    Zadania

    • koordynacja i prowadzenie projektów budowlanych i aranżacyjnych,
    • nadzór na ekipami budowlanymi,
    • analizowanie i opiniowanie projektów oraz ofert na wykonawstwo i materiały budowlane,
    • tworzenie harmonogramów i budżetów zadań inwestycyjnych,
    • analiza dokumentacji technicznej i optymalizacja rozwiązań,
    • wsparcie w przygotowaniu ofert na prowadzenie projektów budowlanych i zakup materiałów,
    • ocena ofert wykonawców i dostawców.

    Wymagania

    • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane uprawnienia konstrukcyjno - budowlane bez ograniczeń),
    • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • udział w różnego typu projektach inwestycyjnych – mieszkaniowych, komercyjnych, magazynowych,
    • umiejętność analizy projektów branżowych oraz umiejętność́ szacowania kosztów realizacji projektu,
    • dobra znajomość́ arkusza kalkulacyjnego Excel oraz Word,
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy

    • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania w projekt,
    • ciekawe wyzwania zawodowe oraz szansę podniesienia kwalifikacji w różnych obszarach,
    • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach deweloperskich,
    • przyjazną atmosferę pracy.
    top
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.