Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

Willbud Sp. z o.o. Sp. k.

  • Śląska 35, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Śląska 35

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Własna praca na stanowisku Inżyniera Budowy na osiedlu 10 budynków wielorodzinnych (około 200 mieszkań) wraz z PZT (drogi, sieci, zagospodarowanie terenu) – osiedle zlokalizowane jest w Rumi Janowie

  • Realizacja powierzonych prac budowlanych - aktualnie realizujemy zakresy od robót ziemnych, poprzez stany surowe, kończąc na wykończeniach, uzyskiwaniu PnU i zasiedlaniach - zakres określi Kierownik Budowy

  • Kontrolowanie i sprawdzanie Podwykonawców

  • Kierowanie zamówień materiałów budowlanych do Działu Technicznego

  • Poszukiwanie możliwości optymalizacji kosztów

Nasze wymagania

  • Chęć do pracy – tak niewiele :-)

  • Znajomość rozwiązań technicznych, materiałów budowlanych i ich zastosowania w stopniu umiarkowanym (lub lepszym) – jeżeli czegoś nie będziesz wiedzieć, poradzisz się Kolegów starszych stażem

  • Umiejętności negocjacyjne – wystarczające do utrzymywania dobrej współpracy z Podwykonawcami

  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku Inżyniera w zakresie budownictwa kubaturowego

  • Samodzielność przy pilotowaniu powierzonych spraw

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Stałą pracę w przedsiębiorstwie realizującym projekty deweloperskie od A do Z czyli od momentu zakupu gruntu, poprzez projektowanie, wykonawstwo, sprzedaż, odbiory lokali przez Klientów – pełna ścieżka

  • Uczestnictwo w projektach, przy których Twoja wiedza techniczna, organizacyjna oraz biznesowa w zakresie wykonawstwa (budownictwo i organizacja budowy) znacząco się poszerzy

  • Stałą współpracę ze osobami z dużym stażem – możliwość poradzenia się osób z branży wykonawczej z długim stażem pracy (10-30 lat), a jednocześnie możliwość konsultacji z naszym wewnętrznym działem projektowym

  • Stałą współpracę z Przełożonym

  • Lekcje życia na dużej budowie

  • Nowoczesny laptop, telefon komórkowy – nielimitowany

  • Godziwe warunki finansowe, progresywne jeżeli awansujesz na wyższe stanowisko

Willbud jest dynamicznie rozwijającym się firmą deweloperską, która działa na rynku Trójmiasta i okolic. Projektujemy, a następnie realizujemy inwestycje z zakresu budownictwa jednorodzinnego i wielorodzinnego. Nasza oferta wyróżnia się dbałością o szczegóły, funkcjonalnością oraz indywidualnym podejściem do Klienta.

Przewiń do profilu firmy