Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy

ELJAKO-AL Sp. z o.o.

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • kontrola jakości i terminowości robót na powierzonym odcinku prac,

  • uzupełnianie dokumentacji budowlanej - zgodnie z wewnętrznymi procedurami,

  • dokonywanie odbiorów robót - zgodnie z wewnętrznymi procedurami,

  • prowadzenie racjonalnej gospodarki sprzętowo-materiałowej,

  • nadzorowanie spełniania wymogów BHP na powierzanym odcinku prac,

  • weryfikacja dostaw materiałów - jakościowa, ilościowa oraz nadzór nad rozładunkiem i składowaniem materiałów.

  • współpraca z Zespołem i Kierownikiem Kontraktu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynierskie,

  • znajomość oprogramowania AUTOCAD, MS OFFICE,

  • zaangażowanie i odpowiedzialność, umiejętność pracy pod presją czasu,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • mile widziane doświadczenie w branży konstrukcji aluminiowych i stalowych.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • stabilne zatrudnienie,

  • zdobycie doświadczenia na dużych kontraktach elewacyjnych,

  • pracę w organizacji z 30 letnim doświadczeniem będącej w gronie liderów na rynku wykonawców elewacji aluminiowo-szklanych w Polsce i za granicą.

Firma ELJAKO-AL Sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie - lider na polskim rynku budowlanym w specjalności elewacje, ściany kurtynowe i ślusarka aluminiowa.

Przewiń do profilu firmy

Dziękujemy za nadesłanie aplikacji, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.