Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

P.A. NOVA SAO firmie

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie Kierownika Budowy w działaniach logistycznych i organizacyjnych;

  • Kontrolowanie poprawności wykonania robót;

  • Udział i koordynacja odbioru wykonanych robót budowlanych;

  • Nadzór nad realizacją zapisów umownych z podwykonawcami;

  • Planowanie i koordynacja robót realizowanych przez wykonawców;

  • Sporządzanie krótkoterminowych harmonogramów realizacji robót i dostaw materiałów;

  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – budownictwo;

  • Bardzo dobra znajomość prawa budowlanego;

  • Umiejętność analizy dokumentacji projektowej;

  • Dyspozycyjności i gotowości do pracy w delegacji;

  • Znajomości pakietu MS Office i programu AutoCad;

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego;

  • Uprawnienia budowlane.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w dynamicznie działającej firmie;

  • Zdobycie fachowej wiedzy na najwyższym poziomie;

  • Dużą swobodę działania i możliwość wdrażania własnych pomysłów;

  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z częścią motywacyjną uzależnioną od osiąganych efektów

  • Przyjazną atmosferę pracy.

O nas

Firma P.A. NOVA SA, zajmuje się kompleksową obsługą procesu budowlanego – projektujemy, budujemy, a także zarządzamy nieruchomościami oraz zajmujemy się wdrażaniem technologii CAD dla biznesu.