Inżynier Budowy

  • Gniezno, Trzemeszno, Rogowo (pow. gostyński), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-05-17
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 2018-06-16)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma specjalizująca się w robotach ziemnych, drogowych i hydrotechnicznych, w wydobywaniu kruszyw naturalnych, usługach sprzętem budowlanym, wykonująca prace rozbiórkowe, świadcząca usługi rekultywacji terenów, usługi transportowe oraz wynajem ciężkiego sprzętu budowlanego, usługi kruszenia gruzu poszukuje kandydatów na stanowisko:
    INŻYNIER BUDOWY
    Siedziba firmy: Łojewo (pow. inowrocławski)
    Miejsce pracy: budowa drogi ekspresowej S-5 (Rogowo, Żnin)

    Wymagania:

    • mile widziane doświadczenie na stanowisku inżyniera budowy
    • biegła znajomość obsługi komputera i pakietów oprogramowania biurowego (MS Office) oraz urządzeń biurowych, mile widziana podstawowa znajomość programu AutoCad
    • znajomość rysunku technicznego
    • dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, pracy pod presją czasu
    • prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska:

    • nadzorowanie wszystkich aspektów działań dla robót inżynierskich
    • wspieranie Kierownika Budowy i przygotowywanie procesów technologicznych
    • bieżąca współpraca z inwestorem, inspektorem nadzoru inwestorskiego, podwykonawcami i dostawcami
    • monitorowanie terminów, kosztów i jakości prac

    Oferujemy:

    • dobre i stabilne warunki pracy (umowa o pracę)
    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe premie
    • pakiet narzędzi niezbędnych do pełnienia funkcji
    • możliwość dalszego rozwoju zawodowego
    • przyjazną atmosferę w pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego
    w terminie 30 dni od daty ukazania się ogłoszenia, za pomocą przycisku.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)