Inżynier Budowy

  • Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • Specjalista
  • 12.09.2019
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 12.10.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Firma Budowlana z Grodziska Mazowieckiego poszukuje osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki, Warszawa (okolice)

    Zadania:

    • współpraca z kadrą kierowniczą, obsługa bieżących potrzeb budowy
    • współpraca z kadrą kierowniczą w zakresie nadzoru i koordynacji prac budowlanych
    • współpraca z dostawcami i podwykonawcami
    • współpraca przy opracowaniu wycen na roboty dodatkowe i zamienne
    • prowadzenie monitoringu kosztów budowy, rozliczeń personelu, materiałów, sprzętu i środków transportu
    • bieżąca analiza postępu oraz kosztów robót kontraktowych i dodatkowych
    • przygotowanie raportów i sprawozdań oraz materiałów odbiorowych

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne – Budownictwo
    • mile widziane doświadczenie zawodowe w branży
    • znajomość obsługi MS Office (w tym Excel), AutoCad
    • sumienność, odpowiedzialność, terminowość
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dopisanie klauzuli:
    bottom