Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

Maison Sp. z o. o.

4 8008 300 brutto / mies.
  • Flisacza 65, Gryfino
    Gryfino, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Flisacza 65

Gryfino

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie kierownika budowy w prowadzeniu inwestycji

  • sporządzanie przedmiarów, obmiarów oraz wycen robót

  • uczestnictwo w odbiorach prowadzonych robót

  • prowadzenie dokumentacji budowy

  • kontrola oraz rozliczanie podwykonawców

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, techniczne o profilu budowlanym

  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCAD

  • komunikatywność, dobra organizacja pracy, konsekwencja, umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • wynagrodzenie od 3500 do 6000 zł netto miesięcznie w zależności od posiadanego doświadczenia oraz umiejętności

  • prace w ambitnym, młodym zespole

  • odbycie praktyk zawodowych do uprawnień

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt:

Paweł +48 508 473 695

Krzysztof +48 797 871 409