Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Budowy

  • Świeradów-Zdrój, Gryfów Śląski, Szklarska Poręba, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2019-01-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    LK INWEST Sp. z o.o. jest firmą realizującą inwestycje w sektorze zamówień publicznych od 2016 roku. Kompleksowo wykonujemy obiekty użyteczności publicznej, wraz z infrastrukturą techniczną oraz małą architekturą. Firma to prężnie działające przedsiębiorstwo, nastawione na osiągnięcie sukcesu w oparciu o energicznych pracowników.

    Jeśli jesteś operatywny i samodzielny, lubisz swój zawód, to szukamy właśnie Ciebie.

    W związku z uzyskaniem kolejnych kontraktów, aktualnie poszukujemy specjalistów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Gryfów Śląski (okolice), Szklarska Poręba (okolice), Świeradów-Zdrój

    Opis stanowiska:

    • koordynacja prac realizowanych na budowie
    • nadzór nad pracownikami i podwykonawcami
    • sporządzanie zamówień i organizacja zaopatrzenia w materiały
    • nadzór nad dokumentacją niezbędną do prowadzenia procesu budowlanego
    • sporządzanie wycen / kosztorysów ofertowych

    Wymagania:

    • wyższe wykształcenie techniczne oraz uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
    • minimum 2 lata doświadczenia
    • dyspozycyjność
    • prawo jazdy kat. B
    • znajomość programów MS Office, Autocad, Norma Pro
    • znajomość ogólnych zagadnień prawa budowlanego oraz zamówień publicznych
    • umiejętność dobrego zarządzania czasem pracy
    • mile widziane doświadczenie ponad 18 miesięcy przy pracach związanych z renowacją zabytków (zgodnie z art. 37c Ustawy o Ochronie Zabytków)

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • niezbędne narzędzia do pracy
    • odpowiednie do kwalifikacji wynagrodzenie
    • możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji ciekawych projektów budowlanych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.