Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy (HVAC)

Transformation Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • Hoża 27, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Transformation Sp. z o.o. Sp.k.

Hoża 27

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Kierownika Budowy w zakresie nadzoru nad pracami sanitarnymi prowadzonymi na danej inwestycji

  • prowadzenie i koordynowanie robót instalacyjnych

  • odbiory robót zleconym podwykonawcom i ich rozliczanie

  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej

  • przeprowadzanie wizji lokalnych nowych inwestycji (fit-out)

  • sporządzanie wycen w oparciu o otrzymaną dokumentację oraz wizję lokalną

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe min.3 lata, realizacje fit-out mile widziane

  • dobra znajomość przepisów w zakresie instalacji sanitarnych

  • dobra organizacja pracy, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • głębokie zaangażowanie w powierzone zadania

  • dyspozycyjność

  • dobra znajomość MS Office

  • dobra znajomość AutoCad

  • umiejętność czytania rysunków technicznych

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • praca w młodym dynamicznym zespole przy prestiżowych realizacjach w Warszawie

  • umowę o pracę lub współpracę

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)

Firma Transformation Sp. Z o.o. od wielu lat zajmuje się wykonywaniem kompletnych aranżacji biurowych typu fit-out w budynkach biurowych. Zajmujemy się kompleksową realizacją zlecenia, począwszy od doradztwa, poprzez przygotowanie projektu, jego wykonanie, kończąc na wsparciu serwisowym.

Przewiń do profilu firmy