Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

M S BUDOWNICTWO Sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Iława

    Iława, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przy współpracy z Kierownikiem Projektu opracowywanie technicznych, materiałowych i organizacyjnych założeń planowanych robót budowlanych i ich poszczególnych etapów, przy użyciu najbardziej efektywnej i ekonomicznej metody,

  • Pozyskanie ofert na materiały budowlane niezbędne do realizacji projektu, negocjacje cen, terminów dostaw i warunków płatności itp.,

  • Nadzór nad prawidłowym zużyciem materiałów, narzędzi i sprzętu niezbędnych do realizacji projektu we współpracy z Kierownikiem Budowy,

  • Nadzór nad pracownikami oraz przestrzeganiem przez pracowników zasad BHP oraz monitorowanie realizacji projektu przez pracowników w kontekście umowy z Klientem, budżetu projektu oraz wymagań odpowiednich przepisów budowlanych i bezpieczeństwa pracy,

  • We współpracy z Kierownikiem Budowy nadzór nad współpracą z podwykonawcami,

  • Przygotowywanie zestawienia materiałów do zamówienia na podstawie dokumentacji projektowej,

  • Prowadzenie oraz porządkowanie dokumentacji na budowie,

  • Wykonywanie innych zleconych zadań.

Nasze wymagania

  • Tytuł inżyniera budownictwa,

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Obsługa komputera, w tym dobra znajomość programu AutoCad,

  • Samodzielność i operatywność,

  • Prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Pracę przy ciekawych projektach,

  • Rozwój zawodowy w oparciu o doświadczenie naszej firmy,

  • Pracę od poniedziałku do piątku.

M S BUDOWNICTWO Sp. z o.o. sp. k.

Firma budowlana, specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów produkcyjno - magazynowych, biurowych, handlowo – usługowych poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Przewiń do profilu firmy

CV wraz z klauzulą zgodną z RODO prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku aplikuj.