Logo Pracuj.pl

Inżynier budowy (infrastruktura)

NDIO firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie pracy podwykonawców oraz kontrolowanie realizacji robót ogólnobudowlanych w zakresie terminowości i jakości wykonania oraz przestrzegania przepisów BHP
  • Sporządzanie obmiarów i przedmiarów robót ogólnobudowlanych oraz weryfikacja dokumentacji technicznej
  • Współudział w tworzeniu i analizie harmonogramu robót oraz monitorowaniu postępu robót
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy oraz Kierownikami Robót

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu ogólnobudowlanym
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość Prawa Budowlanego oraz związanych z nimi przepisów wykonawczych
  • Umiejętność obsługi programów: AutoCAD oraz MS Office (w szczególności programu Excel)
  • Zaangażowanie w realizowane projekty
  • Odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę
  • Transparentny system premiowy uzależniony od wyników projektu
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej; ubezpieczenie na życie; karta MultiSport; spotkania integracyjne; Pracownicze Plany Kapitałowe)
  • Dbamy o rozwój pracowników w ramach Akademii NDI prowadzimy profesjonalne szkolenia
  • Zapewniamy wysokie standardy BHP (Jesteśmy sygnatariuszem Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie)
  • Realizujemy ciekawe, stanowiące wyzwania inwestycje takie jak: Centrum Kompetencji STOS dla Politechniki Gdańskiej, Przekop Przez Mierzeję Wiślaną, Prestovia House Warszawa, Apartamenty Chlebova w centrum Gdańska, Poprawa dostępu do portu w rejonie Kanału Dębickiego w Szczecinie , a także Szpitale, Baseny i wiele innych
  • Uczestniczymy w przedsięwzięciach naukowych z dziedziny gospodarki i ekonomii. Jesteśmy jednym ze współorganizatorów Europejskiego Kongresu Finansowego
  • Jesteśmy partnerem społeczno-edukacyjnego programu Builder 4 Young Engineers
  • Wspieramy aktywności sportowe: prowadzimy grupę biegową pracowników i nagradzamy uczestników, a także wspieramy młodzieżowe drużyny sportowe, m.in. dzięki współpracy z Pomorskim Okręgowym Związkiem Koszykówki

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • karta multisport

Jesteśmy grupą kapitałową ze 100-procentowym polskim kapitałem. Na rynku obecni jesteśmy od 30 lat, a dziś zatrudniamy już blisko 400 osób w całej Polsce.

W skład naszej Grupy wchodzą spółki operujące w następujących obszarach:

- Budownictwo

- Nieruchomości

- Energetyka/Gazownictwo

- Inwestycje/Partnerstwo Publiczno-Prywatne

Wyróżnia nas duża różnorodność realizowanych projektów, elastyczność działania oraz doświadczenie w prowadzeniu prac budowlanych w praktycznie każdej formule.

Jesteśmy dwukrotnym laureatem Diamentów Forbesa, Pracodawcą Roku w Budownictwie, Regionalnym Liderem Innowacji i Rozwoju.

Aktualne oferty pracodawcy
PR/IB/1121

Inżynier budowy (infrastruktura), Katowice