KLAUZULA INFORMACYJNA RODO           W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku i obowiązywaniem ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. z dnia 13.06. 2016 r., Dz. U. 2016 r. poz. 922) oraz zgodnie z art. 28 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy jakie w związku z tym przysługują Państwu prawa i w jakim celu przetwarzamy Państwa dane osobowe. Administratorem danych osobowych Klientów oraz Osób kontaktowych jest: PDC CONSTRUCTION MANAGEMENT INSPEKTOR NADZORU PHILIP DROŻDŻ I TOMASZ PTASIŃSKI SP.J. z siedzibą przy Ul. Sczanieckiej 11/34 w Łodzi 93-342, NIP 7292708636, KRS 0000606717
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy - Inspektor Nadzoru- branża elektryczna i konstrukcyjna

PDC CONSTRUCTION MANAGEMENT INSPEKTOR NADZORU PHILIP DROŻDŻ I TOMASZ PTASIŃSKI sp.j.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 23 gru 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Do Twoich obowiązków jako inżyniera budowy / Inspektora Nadzoru z ramienia Inwestora Zastępczego będzie należało:

- asysta inspektora nadzoru

- nadzorowanie jako inżynier naszej firmy (w branży elektrycznej lub konstrukcyjnej - w zależności od Twoich kompetencji)  realizacji budowy elektrowni fotowoltaicznej <1MW w odłegłościach do 110km od Szczecina (Przedmiotem ogłoszenia nie jest praca w naszym biurze w Łodzi)

- inspekcje budowy w wymiarze - 1 inspekcja tygodniowa na każdej elektrowni przez okres 2-3 miesięcy. (Szacowany czas na jednej elektrowni <1h). Ilość elektrowni do ustalenia, od kilku do kilkunastu.

-odbiór robót budowlanych elektrowni oraz przyłącza średniego napięcia

-weryfikacja techniczna wykonywanych robót w zakresie branży elektrycznej lub konstrukcyjnej (uzależnione od Twoich kompetencji)

-raportowanie do głównego inspektora nadzoru bieżącego postępu robót, uwag,odbiorów. (Będziesz miał bezpośrednie wsparcie głównego inspektora nadzoru branży elektrycznej/konstrukcyjnej)

-przewidywanie zagrożeń harmonogramu

-weryfikowanie harmonogramów finansowo-rzeczowych względem stanu faktycznego budów

-na życzenie udział w naradach koordynacyjnych (narady zdalne, udział nieobowiązkowy)

-kontrola dokumentacji projektowej (budowlanej, wykonawczej, powykonawczej, innych technicznych)

-asysta przedstawiciela inwestora w trakcie czynności odbiorowych i kontrolnych (OSD, PSP, PINB, inne)

-weryfikacja materiałów budowlanych pod kątem ilości, zgodności z projektem oraz jakości.

- na życzenie jeśli niezbędne - wsparcie w sprawach formalnych w regionie.

Nasze wymagania

- wykształcenia technicznego

- mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami - ale jeśli aplikujesz, jako inżynier budowy będący asystą dla inspektora, nie wymagamy od Ciebie ww.uprawnień.

- doświadczenia łącznie nie mniej niż  3 lata (zarówno inżynier budowy, jak i inspektor nadzoru)

- znajomości przepisów w zakresie przedmiotowej branży i praktyczne wykorzystanie rozporządzeń BHP i p.poż.

- dokładności, rzetelności w wykonywanych obowiązkach

- reprezentowania  interesów Inwestora. Będziesz pracował dla firmy pełniącej funkcję Inżyniera Kontraktu (Inwestor Zastępczego), będziesz weryfikował postęp prac Wykonawcy i dbał i interesy Zamawiającego.

- umiejętności komunikacji na budowie zarówno z menadżerami projektów, jak i z kierownikami robót i pracownikami brygad (możliwy różny poziom kultury osobistej oraz mieszanka kulturowo-narodowa.)

- zdolności dostrzegania błędów wykonawczych na budowie i umiejętność formułowania zaleceń/uwag.

- umiejętności terminowej pracy

- umiejętności obsługi programów CAD, Excel

- mile widziany osobisty entuzjazm i poczucie humoru.

To oferujemy

- Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wiedzy zawodowej

- Możliwość współpracy w dowolnej formie (B2B, umowa o pracę, zlecenie)

Korzyści z pracy w naszej firmie:

- Uczciwe, lojalne i dobre traktowanie pracownika

- Będziesz pracować w bardzo miłym i wesołym gronie sumiennych inżynierów. Zależy nam, żebyś miał poczucie humoru i otwarte, niekonfliktowe usposobienie.

- Możliwość rozwoju osobistego i poszerzania wiedzy techniczno-budowlanej

- Brak rutynowych działań, różnorodność obowiązków

O nas

PDC Construction Management sp.j. jest firmą pełniącą funkcję Inżyniera Kontraktu, Inwestora Zastępczego oraz Inspektora Nadzoru Inwestorskiego na budowach. Właścicielami firmy są dwaj rzetelni i dynamiczni  inżynierowie, którzy w sposób odpowiedzialny i nowoczesny nadzorują duże inwestycje budowlane. Firma istnieje  na rynku od ponad 5 lat, bazując na wieloletnim doświadczeniu właścicieli w branży budowlanej. W zespole panuje przyjazna i partnerska atmosfera umożliwiająca każdemu rozwój i samorealizację.

Proszę określij oczekiwane wynagrodzenie przy aplikowaniu.